poniedziałek, 15 lutego 2016

      Podobno pierwszy post, to nasza wizytówka. Cóż, chyba nie chciałbym by tak było, bo zwykle początki są najtrudniejsze i każdemu brakuje wiary w siebie i w to co się robi. Mimo wszystko..skoro już publikuję pierwszy swój post, to trochę tej wiary mam i mam ogromną nadzieję, że moje zdjęcia, wpisy przypadną Wam do gustu. Nawet jeśli nie teraz, to może kiedyś, z czasem. W końcu uczymy się na własnych błędach i od razu nie powinniśmy oczekiwać wielkich sukcesów. 

      Zima w tym roku jest dla nas dość łagodna, raz wczesne wiosna, raz późna jesień. Na takie dni proponuję dość klasyczny, prosty outfit. Troszkę oversizowy płaszcz w odcieniach szarości to bardzo bezpieczny wybór. Świetnie komponuje się z czarnymi, jak i białymi ubraniami. 
      Nie możemy zapominać jednak, że nadal mamy kalendarzową zimę i pogoda zawodzi. Dlatego do klasycznej białej, garniturowej koszuli, dobrałem ciepły czarny sweter ze stylowym "dekoltem". Buty tradycyjnie wygodne, stylowe superstary, które łączą ze sobą styl bardziej elegancki ze sportowym. Miłego oglądania ! fot. Sandra Turlińska


Płaszcz : HOUSE
Koszula, spodnie : H&M
Sweter: CUBUS
Buty : ADIDAS

1 komentarz: